scales

Įmonės požiūris 

Esame  minimalistinių bei natūralių medžio gaminių ir aksesuarų kūrėjai. Mūsų gaminiai - priedai arba aksesuarai skirti kasdieniniam naudojimui, kurie iš esmės yra gamtos dalis su šiuolaikinių technologijų ir rankų darbo panaudojimu.

UAB „ORNATAS“ – tai kūrybinės dirbtuvės: modernūs potėpiai ir nepamirštamas klasikos dvelksmas!

scales

Nauda klientui 

Gaminame tam tikrą nuotaiką sukuriančius ir tuo pačiu jaukius, vienetinius aksesuarus, detales, kurios interjerą ar baldus padaro išskirtinius ir originalius. 

Išskirtinio dizaino individualūs gaminiai. Lietuviškas praktiškumas ir kokybė. Lankstumas gamybos laiko atžvilgiu. 

statistics

Gaminių kokybė

Gaminius gaminame iš ąžuolo, uosio, beržo ir kitos pageidaujamos medienos atitinkančios FSC standartus. Gamyboje darbas atliekamas ne tik su kokybiškais įrankiais ir įrengimais, bet ir naudojamas rankų darbas kruopščiam detalių šlifavimui, gaminio dekoravimui atlikti. Gaminio tvirtumui užtikrinti naudojami aukštos kokybės sertifikuoti ir ekologiški klijai. Apdaila atliekama naudojant aliejų, laką, beicą, dažus. 

Ugdoma kiekvieno darbuotojo atsakomybė už savo darbo ir produktų kokybę. Gaminiai vertinami atsižvelgiant į saugumo ir ilgaamžiškumo, patogumo reikalavimus. 

person plus

Skaidri ir socialiai atsakinga veikla

Įmonė įsipareigoja užtikrinti, kad visose verslo srityse būtų laikomasi griežtų etikos, teisės ir profesionalumo standartų, gerbia Tarptautinę žmogaus teisių deklaraciją ir vadovaujasi jos principais savo veikloje, siekia bendradarbiauti su bendruomene, kurioje įmonė vykdo veiklą

Įmonė įsipareigoja teikti klientams sąžiningas ir kokybiškas paslaugas, įsipareigoja užtikrinti saugią ir tinkamą darbo aplinką darbuotojams, siekia racionaliai valdyti bei gerinti išteklių vartojimą.